Ostrzeżenie dla rezerwowych Górnika

W sobotę rezerwy Górnika wzmocnione piłkarzami z pierwszej drużyny tylko zremisowały 1:1 z MKS Myszków. "Rezerwiści" Górnika nie wykorzystali szansy, aby zwrócić na siebie uwagę właściciela klubu Marka Koźmińskiego.
- Wydawało mi się, że zawodnicy, którzy nie mieszczą się w kadrze pierwszego zespołu będą gryźć przysłowiową trawę, aby zwrócić na siebie uwagę. Tymczasem niektórzy myśleli, że na sam ich widok, myszkowianie pękną. Tymczasem gospodarze zagrali bardzo ambitnie. Złożyłem relację właścicielowi Górnika Markowi Koźmińskiemu z tego meczu. Nie był zachwycony postawą niektórych piłkarzy i powiedział, że muszą się mieć na baczności, gdyż po jesiennej rundzie niektórzy mogą rozstać się z klubem - powiedział Andrzej Kobiałka, trener Górnika II.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]