Ugo wyjechał

W mocno „okrojonym” składzie trenują w ostatnich dniach piłkarze Górnika. – Trzech zawodników jest w „młodzieżówce”, a Michał Karwan pojechał do Niemiec na spotkanie reprezentacji kadry B. Oprócz tego jest w zespole kilka drobnych urazów – mówi drugi trener Górnika, Marek Wleciałowski.
Jak zwykle kiedy pauzuje ekstraklasa sporo zawodników kadry Górnika zagrało w spotkaniu rezerw. – Jak? Jak zwykle, czyli bez rewelacji.Wynik najlepiej oddaje to co działo się na boisku, a przegraliśmy 0-1 – dodaje Wleciałowski. 
W Lublińcu zagrali między innymi Piotr Stawowy, Paweł Król i Paweł Buśkiewicz. Przede wszystkim warto jednak odnotować powrót do drużyny Kazimierza Moskala, który z powodów rodzinnych miał kilka tygodni przerwy w treningach. Były kapitan pierwszej drużyny pod koniec ubiegłego tygodnia wrócił do zajęć z zespołem.
Weekend zabrzanie mieli wolny, co trener Werner Liczka wykorzystał na bezpośrednie obejrzenie meczu eliminacji MŚ pomiędzy Czechami i Rumunią. Z kolei właściciel klubu Marek Koźmiński był w Wiedniu na meczu Polaków z Austrią. Obaj wracali do Polski w doskonałych nastrojach. Wczoraj przed południem trenował cały zespół, a po południu na boisko wyszli tylko bramkarze oraz zawodnicy, którzy ostatnio mieli z powodów zdrowotnych nieco mniejsze obciążenia treningowe. Między innymi Mateusz Bukowiec i Kamil Kuzera. – Lekko chory jest Piotr Karwan, więc miał wolne. Nie ma z nami Nigeryjczyka Enynnaya, który na kilka dni wyjechał do Włoch – dodaje Wleciałowski. Nigeryjczyk od czasu przylotu do Polski nie pojawił się jeszcze na boisku. Piłkarz, mający za sobą grę w Serie A, dotarł z urazem mięśnia czworogłowego i do tej pory nie wyleczył kontuzji. – Był już okres, kiedy trenował z zespołem, ale dolegliwość wróciła. Musimy jeszcze poczekać. Ugo poleciał do Włoch, gdzie ma rodzinę, a przy okazji podda się badaniom w jednej z tamtejszych klinik. Powinien do nas wrócić pod koniec tygodnia – kończy Marek Wleciałowski.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online