Profesor Moskal

Jak już informowaliśmy w sobotę, druga drużyna Górnika Zabrze przegrała w Lublińcu z tamtejszą Spartą 0:1 (0:1). Była to już siódma porażka bezpośredniego zaplecza czternastokrotnego mistrza Polski. Czy w spotkaniu, w którym traci się trzy punkty można doszukać się jakichś pozytywów?
Andrzej Kobiałka, trener Górnika II: - Chciałbym zwrócić uwagę na postawę Kazimierza Moskala. Ten 37-letni zawodnik wrócił do gry po miesięcznej przerwie i dla młodszych kolegów był wzorem pracowitości. Zagrał jak prawdziwy profesjonalista. Innym też nie można było odmówić ambicji, ale wciąż drużyna nie potrafi się przełamać. Tłumaczę, szczególnie tym młodym, którzy niedawno przyszli do Górnika, że powinni dawać z siebie, bo tylko wtedy mogą myśleć o tym, aby przebić się do pierwszego zespołu. Jakoś nie do wszystkich to dociera.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online