Forum
 

Zadebiutuje Tchiago?

Bardzo powoli przebiega aklimatyzacja nowych cudzoziemców w Górniku Zabrze. Poza Czechem Marcelem Liczką do meczowej kadry nie przebił się na razie nikt z pozostałej trójki.
Nigeryjczyk Ugo Enyinnaya wciąż nie może uporać się z kontuzją mięśnia czworogłowego i wrócił do Włoch na lekarskie konsultacje. Dyspozycja brazylijskiego pomocnika Angelmo Teixeiry pozostawia zaś wiele do życzenia. Jedynie jego rodak, 18-letni napastnik Tchiago ma szansę, by załapać się do ekipy na sobotni mecz z poznańskim Lechem. 

Górnicy na razie sposobią się bez reprezentantów młodzieżówki - Piotra Brożka, Łukasza Juszkiewicza i Pawła Wojciechowskiego. Natomiast Michał Karwan, który we wtorek zadebiutował w drugiej reprezentacji przeciwko Niemcom, do Zabrza dotarł dopiero wczoraj wieczorem. Nie trenował też Marcin Szałęga, którego dopadła gorączka. Przez ostatnich kilka dni indywidualnie ćwiczyli Krzysztof Bukalski i Jarosław Popiela, którzy narzekali na drobne urazy po pucharowym meczu z GKS Katowice. Trener Werner Liczka zapewnia jednak, że nie przeszkodzi im to w grze z "Kolejorzem".

Wczoraj zabrzanie trenowali dwukrotnie, w tym na siłowni, dziś także odbędą podwójne zajęcia, ale już dwukrotnie na boisku. W czwartek i piątek 18-20-osobowa ścisła meczowa kadra trenować będzie już tylko raz, w porze meczu (15.30).
Dzień przed spotkaniem już tradycyjnie ekipa Górnika wyjedzie na krótkie zgrupowanie do ośrodka "Laguna" w Pławniowicach. Na arcyważny mecz z Lechem zdąży wrócić z Włoch właściciel klubu, Marek Koźmiński.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online