Forum
 

Legia pyta

Jeszcze kilkanaście dni temu Werner Liczka był jednym z głównych kandydatów do przejęcia w Krakowie schedy po Henryku Kasperczaku. Ostatecznie na Reymonta do zmiany nie doszło, choć nieoficjalnie mówi się, że gdyby udało się Wiśle w miarę bezboleśnie rozwiązać kontrakt z Kasperczakiem, to temat ponownie byłby aktualny po zakończeniu rundy jesiennej. Potem życzenie zatrudnienia Czecha wyraził związany z Pogonią Szczecin Antoni Ptak, a po zamieszaniu wokół podpisania z Jozefem Chovancem i odmowie Dariusza Wdowczyka, również klub z Łazienkowskiej zaczął pytać o Wernera Liczkę.  
Jak udało się dowiedzieć katowickiemu "Sportu", właściciele Legii sondowali na Roosevelta, czy byłaby możliwość wcześniejszego rozwiązania przez Górnika kontraktu z Liczką i jego przeprowadzki na Łazienkowską. Nie podjęli natomiast rozmów z samym trenerem. - Nic w tej chwili nie mogę powiedzieć. Są luźne pytania, ale bez żadnych konkretów. Powiem to, co wokół Wisły. Jeżeli trener dostanie bardzo dobrą propozycję sportową i finansową, i będzie chciał z niej skorzystać, na siłę na pewno go nie zatrzymamy. Nawet finansowo nie możemy Liczce zaoferować tego, co ligowi potentaci - twierdzi Zbigniew Koźmiński. - W kontrakcie nie ma wpisanej żadnej kwoty za jego ewentualne zerwanie. Póki co jednak tematu nie ma i na pewno nie będzie do końca rundy. Nie wiem co wydarzy się potem. W każdym razie odejście Liczki byłoby przede wszystkim problemem dla nas. Proszę mi wskazać trenera, który mógłby zmienić Liczkę. Ja nie widzę - kończy Koźmiński.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online