Forum
 

Liczka: Nikt nie dzwoni

Wczorajszy dzień Werner Liczka spędził w Czechach, a zajęcia z Górnikiem prowadził Paolo Terzotti.
» Czyżby zapowiedź odejścia z Górnika?
- Absolutnie. Piłkarze mieli indywidualne zajęcia. Ja w domu oglądałem kasety z grą Groclinu. Jestem w Zabrzu w środę. Mamy dwa treningi, a chciałbym jeszcze zobaczyć mecz Piasta z Groclinem w Pucharze Polski.
» O propozycji już pan słyszał?
- Od pana. Podobno piszą o tym gazety. Dla mnie w tej chwili nie ma tematu, bo nikt nie dzwonił. Nie wiem czy ktoś rozmawiał z Markiem Koźmińskim, który był w Hiszpanii. Ja jeszcze z nim nie rozmawiałem. 

» Gdyby była konkretna oferta?
- Mówiliśmy o tym przy okazji Wisły i żadnej propozycji nie ma do dziś. Nie chcę gdybać. Tak naprawdę to dla Górnika im mniej szumu tym lepiej. Nie wiem czy to przypadek, ale od kiedy powstało całe zamieszanie przy okazji Wisły, nie zdobywamy w lidze punktów. To przyjemne, że dobre kluby się mną interesują, jednak nie może to wpłynąć na naszą pracę i motywację drużyny.

» Z Jozefem Chovanecem kontaktował się w pan w ostatnim czasie?
- Ponad miesiąc temu. Rozmawialiśmy o polskiej piłce, prosił mnie o kilka zdań na temat Legii i polskich realiów.

» Górnik przegrywa, a pana chcą najlepsi. Jak to wytłumaczyć?
- Nie oszukujmy się, że jest dobrze. I nie zmienia tego nasz wynik w Pucharze Polski. Nie jest OK., dlatego niczego tak nie potrzebujemy jak spokojnego przygotowania do meczu z Groclinem. To zainteresowanie moją osobą zawdzięczam Górnikowi, Markowi Koźmińskiemu, piłkarzom, temu wszystkiemu co robimy od kilku miesięcy. Bez tego nie byłoby dziś tematu.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online