Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka, trener Polonii: "Wiedzieliśmy wcześniej, że czeka nas trudne spotkanie. Po ciężkim boju wywalczyliśmy przed własną publicznością trzy punkty, a moim piłkarzom należą się słowa pochwały za ambicję. Po stracie bramki ruszyliśmy do przodu siedmioma zawodnikami, przez co odsłoniliśmy tyły. Bardzo w ten sposób ryzykowaliśmy, ale opłaciło się, bowiem dzięki temu zdobyliśmy drugą bramkę." 

Werner Liczka, trener Górnika: "W pierwszej połowie mój zespół zagrał dobrze. Straciliśmy bramkę, ale Polonia wypracowała sobie tylko jedną sytuację, którą wykorzystała. W drugiej części udało się nam się wyrównać, ale wynik meczu potwierdza, że ostatnio mój zespół gra dobrze, jednak w głupi sposób traci bramki i sam nie potrafi strzelać. Sędziowanie w ostatnich kilku spotkaniach z udziałem mojej drużyny muszę nazwać skandalem, bo inaczej się nie da. Do tej pory starałem się być dyplomatą, ale w końcu trzeba to nazwać po imieniu."

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online