"Burza przeszła bokiem"

Przed meczem z GKS Katowice właściciel Górnika Zabrze Marek Koźmiński przeżył nerwowe chwile. - Jak się tu nie denerwować kiedy drzewo wali się na budynek klubowy - opisuje skutki piątkowej wichury Marek Koźmiński. - Spadło na dach szatni. Kiedy przesuwało się w kierunki sali konferencyjnej bałem się, że zrobi wielkie szkody.
Jeszcze większe szkody mogła zrobić jednak "zawierucha" wokół drużyny Górnika. Tej jednak Marek Koźmiński zdołał zapobiec... 
- Powiem enigmatycznie i o więcej proszę nie pytać - dodał Koźmiński. - Nie byłem święty jako piłkarz, ale są granicę tego na co można sobie pozwolić. Miałem podstawy się obawiać, że te granice mogą zostać w Górniku naruszone. Zainteresowani wiedzą o czym mówię i zapłacą za to. Wiem doskonale jakie były i są problemy polskiej piłki, ale w moim klubie ich nie będzie.
Zanosiło się więc, że w Zabrzu może runąć nie tylko drzewo, ale wynik zwycięskiego spotkania z GKS Katowice wskazuje na to, że "burza przeszła bokiem".

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online