Forum
 

Lorens: Czeka nas wszystkich mnóstwo pracy

Edward Lorens, nowy trener Górnika, prowadził już zabrzańską drużynę, zdobywając 10 lat temu wicemistrzostwo Polski. Nie tak dawno pełnił funkcję wiceprezesa klubu. Teraz to jego trzecia przygoda z Górnikiem. - Czeka nas wszystkich mnóstwo pracy i mam nadzieję, że drużyna będzie grała na miarę oczekiwań licznego grona jej sympatyków - przyznaje nowy szkoleniowiec. Wiadomo już, że w roli drugiego trenera pozostanie Marek Wleciałowski, zaś za odnowę biologiczną odpowiadać będzie Włoch Paolo Terziotti. 

- To nie była nasza wina, że negocjacje w Krakowie trwały tak długo - kontynuuje Koźmiński. - Moim zdaniem to była nieudolność Wisły, że to się tak przeciągało. Lorens oficjalnie obejmie obowiązki pierwszego stycznia, ale on już wcześniej rozmawiał z Markiem Wleciałowskim. Pewne rzeczy sobie poukładał, także sprawy zawodnicze. Liczę, że mu się uda, to skuteczny trener. Tak było między innymi w Pogoni Szczecin, gdzie razem pracowaliśmy. W GKS Katowice było gorzej, ale komu się udało coś zdziałać w "Gieksie"?

Prezentacja nowej kadry szkoleniowej odbędzie się w czwartek. O zaskoczeniu nie będzie jednak mowy. Być może zaskoczy wszystkich Marek Koźmiński, który na tydzień wybiera się dzisiaj do Włoch, gdzie ma swój dom. Właściciel Górnika będzie nie tylko odpoczywał, ale również załatwiał sprawy związane ze zgrupowaniem Górnika, jak również szukał nowych piłkarzy. - Zobaczymy z kim Marek się dogada, może przyjadą kolejni Brazylijczycy? - zastanawia się jego ojciec.

źródło: Tempo / Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online