Piotr Brożek raczej zostanie na wiosnę w Górniku

Zabrze i Katowice, może Kraków czy raczej Londyn? Gdzie będą wiosną grać bracia bliźniacy Paweł i Piotr Brożkowie (21 l.).
Ich powrót z testów w West Ham United opóźnił się. Bracia utknęli w Szwajcarii z powodu spóźnienia samolotu z Anglii.
- Mieliśmy tam dwa ciężkie treningi - mówi Piotrek. - Mogliśmy też zobaczyć, jak funkcjonuje klub. W Polsce kluby nawet nie umywają się do tego, co jest tam. 

Na razie sprawa ich transferu do Anglii jest w zawieszeniu. Nie jest wykluczone, że w ogóle do niego nie dojdzie. Nowy trener Wisły, Werner Liczka, chce ich u siebie. Ale to nastąpić może dopiero w czerwcu. Obaj są wypożyczeni z Krakowa. Paweł do GKS-u Katowice, Piotrek do Górnika Zabrze. Prezesi obu klubów nawet nie chcą słyszeć o ich wcześniejszym odejściu.

- Jeżeli Wisła otrzyma jakąś superofertę z zagranicy, to nie będziemy przeszkadzać. Dogadamy się - mówi Zbigniew Koźmiński, prezes Górnika. A gdyby już wiosną Liczka chciał bliźniaków u siebie. Koźmiński jest pewny swego: - Na pewno nie będzie chciał. Poczeka do czerwca.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]