Darmowy transfer Liczki do Wisły

Werner Liczka (fot. Gazeta Wyborcza)Jak zauważył "Przegląd Sportowy", strategiczną rolę w budowaniu "nowej Wisły Kraków" odegrał szef Górnika Zabrze Marek Koźmiński. To on wcześniej polecał do Krakowa Brazylijczyka Edno, teraz zasugerował krakowskim działaczom osobę Wernera Liczki, za którego zwolnienie ostatecznie nie wziął (wbrew wcześniejszym deklaracjom, że "Górnik będzie chciał na tym transferze zarobić") żadnego odszkodowania, a jak informuje prasa niedługo tą samą utartą ścieżką mają przejść Hernani i Jarosław Popiela. 
- Liczkę odpuściłem, ale żadnego zawodnika za darmo nie oddam! Jeżeli Wisła będzie chciała kogoś z Górnika kupić, to na pewno zapłaci za niego - zapowiada Koźmiński. Chociaż są również tacy, którzy twierdzą, że niedługo sam zostanie następcą Janusz Basałaja...

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]