Kwiek tak, Kowalczyk nie?

Jacek KowalczykPrzygoda Aleksandra Kwieka (21 lat) z Wisłą Kraków jeszcze się dobrze nie rozpoczęła, a prawdopodobnie się zakończy.
O pomocnika młodzieżowej reprezentacji Polski stara się bowiem Górnik. Piłkarz, który jesienią z Odry Wodzisław trafił do "Białej Gwiazdy", wróciłby więc na Śląsk. A biorąc pod uwagę, że obecnym trenerem Wisły jest Werner Liczka, były szkoleniowiec zabrzan, sprawa wydaje się przesądzona. 

- Na razie czekamy, aż sytuacja w Wiśle się uspokoi - tłumaczy prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński. - W tej chwili mają tam ważniejsze sprawy na głowie niż zajmowanie się transferami.

Kwiek nie jest jedynym piłkarzem, którym interesuje się Górnik.

- Chcieliśmy pozyskać Jacka Kowalczyka - dodaje Koźmiński. - Ale po jego deklaracji, że jakby miał grać na Śląsku, to tylko w GKS-ie Katowice odpuściliśmy. Nie jest wykluczone, że będziemy chcieli sięgnąć jeszcze po kogoś z szerokiej kadry Wisły.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]