Kwiek tak, Kowalczyk nie?

Jacek KowalczykPrzygoda Aleksandra Kwieka (21 lat) z Wisłą Kraków jeszcze się dobrze nie rozpoczęła, a prawdopodobnie się zakończy.
O pomocnika młodzieżowej reprezentacji Polski stara się bowiem Górnik. Piłkarz, który jesienią z Odry Wodzisław trafił do "Białej Gwiazdy", wróciłby więc na Śląsk. A biorąc pod uwagę, że obecnym trenerem Wisły jest Werner Liczka, były szkoleniowiec zabrzan, sprawa wydaje się przesądzona. 

- Na razie czekamy, aż sytuacja w Wiśle się uspokoi - tłumaczy prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński. - W tej chwili mają tam ważniejsze sprawy na głowie niż zajmowanie się transferami.

Kwiek nie jest jedynym piłkarzem, którym interesuje się Górnik.

- Chcieliśmy pozyskać Jacka Kowalczyka - dodaje Koźmiński. - Ale po jego deklaracji, że jakby miał grać na Śląsku, to tylko w GKS-ie Katowice odpuściliśmy. Nie jest wykluczone, że będziemy chcieli sięgnąć jeszcze po kogoś z szerokiej kadry Wisły.

źródło: Super Express



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]