Lech na równych prawach

Bramkarz Górnika Zabrze Piotr Lech czeka na zakończenie kary nałożonej na niego za atak na sędziego Tomasza Cwalinę. Piłkarz odpokutował już część winy pauzując przez trzy mecze, pozostał mu jeszcze jeden.
- Meczą mnie już pytania, czy chcę nadal grać w Górniku. Mam kontrakt ważny do czerwca 2005 roku i zamierzam go wypełnić. Jak postąpią działacze, jeszcze nie wiem, pewnie sprawa niedługo się rozstrzygnie. Czy zapłaciłem już karę nałożoną na mnie przez klub? Powiedzmy, że sprawa jest w toku - mówi Lech. 
Właściciel Górnika Marek Koźmiński informuje, że kadra będzie piłkarzowi potrącona z poborów i zapewnia, że Lech na równych prawach wiosną będzie walczył o miejsce w wyjściowej jedenastce.
- Nie rezygnujemy z Piotrka. Każdy ma prawo do błędu, choć on wie, że dla niego następny podobny postępek może oznaczać koniec kariery - zauważa "Koza" junior.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]