Okińczyc: Wolę zostać w Górniku

» Słyszałem, że można z tobą rozmawiać o wszystkim. Ale bez pytań o powrót do Zielonej Góry... ponoć twardo obstajesz przy swoim i chcesz zostać w Górniku...
Wojciech Okińczyc, napastnik Górnika: - Źle pan powiedział. To nie jest tak, że twardo obstaje przy swoim i chcę tam zostać. W Zabrzu o powrocie do Zielonej Góry nie było jak dotąd mowy. Dziwię się, że tutaj na miejscu takie pytania padają. 

» Ale czy chciałbyś wrócić do Zielonej Góry? Tu nic nie ma, tam jest przecież ekstraklasa, nowy trener, nowe szanse. Odpowiedź jest oczywista Wojtku...
- Może się tak wydawać, ale nie wiadomo co mi powiedzą w klubie. Na razie czekam do 5 stycznia - później wracam do Zabrza. Tam zacznę trenować, będę poznawać nowego trenera, trener będzie poznawać mnie i myślę, że sprawy w najbliższym czasie się wyjaśnią.

» Czyli na teraz z Piotrem Leciejewskim, Krzysztofem Wierzbickim zostajecie w Górniku?
- Tak, ale po 5 stycznia będziemy się dowiadywać dalej co ma z nami być.

» Byłoby ci bardzo przykro gdybyś musiał wrócić do Zielonej Góry bo nowy trener powiedziałby: "no Okińczyc nie pasujesz do mojej koncepcji"?
- Wie pan ja mam ważny kontrakt w Zabrzu. Kontrakt do wiosny i jeszcze trochę... I jeżeli trener by mi tak powiedział to nie oznacza, że ja gdziekolwiek muszę wracać... poza tym nie wydaję mi się, żeby Górnik Zabrze rozwiązał ze mną kontrakt. Jestem dziś w Zabrzu i przy tym zostaję.

źródło: strefasportu.prv.pl / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]