Kocąb nowym dyrektorem sportowym Górnika?

Znany krakowski trener Piotr Kocąb najprawdopodobniej od rundy wiosennej będzie dyrektorem sportowym pierwszoligowego Górnika Zabrze. Z klubu odchodzi Władysław Łach.
- Wszystkie sprawy personalne wyjaśnią się do 10 stycznia przyszłego roku - informuje prezes Górnika SSA Zbigniew Koźmiński. - Ofertę pracy złożył Piotrowi Kocąbowi mój syn Marek, ale na jakim stanowisku - tego jeszcze nie mogę powiedzieć. Władysław Łach był u nas łowcą talentów. Rozmawialiśmy z nim przed świętami i raczej się rozstaniemy, ponieważ on zamierza być szkoleniowcem w Górniku Wieliczka, jest już trenerem reprezentacji Polski w futsalu i nie mógłby tego wszystkiego pogodzić.

Kocąb miał być szkoleniowcem piątoligowej Wróblowianki, ale po telefonie od Marka Koźmińskiego sprawy przybrały nowy obrót.

- Nie mogłem Markowi odmówić, bo to mój były podopieczny z Hutnika - mówi Kocąb. - Mam pracować w pionie szkoleniowym, ale konkretnych zadań jeszcze nie otrzymałem. Jeśli trafię do Zabrza, będę bardzo szczęśliwy, już przecież tam pracowałem, i to z sukcesami, poza tym to dla mnie powrót do "większej" piłki.

źródło: Dziennik PolskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]