Najpierw sprzedać

Wciąż nie ma chętnych na piłkarzy zabrzańskiego Górnika. Tymczasem właściciel klubu z Roosevelta Marek Koźmiński od dawna zapowiada, że tylko w wypadku transferu przynajmniej jednego piłkarza Górnika będzie mógł pozyskać nowych zawodników do drużyny.
- Nasza kadra jest za duża. Najpierw więc muszę kogoś sprzedać, żeby ktoś mógł do nas przyjść. Potrzebujemy przede wszystkim defensywnego pomocnika, a w sumie do kadry dołączyć może dwóch, trzech nowych piłkarzy, włącznie z tymi, których ewentualnie uda się pozyskać z Brazylii - informuje Marek Koźmiński. 
Wcześniej mówiło się o zainteresowaniu dwoma obrońcami Górnika: Jarosławem Popielą i Brazylijczykiem Hernanim. Na razie jednak nie ma dla nich konkretnych ofert.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]