Tyczkowski w Górniku?

Łukasz Tyczkowski chce grać w pierwszoligowym Górniku Zabrze. Utalentowany napastnik "Jagi" po zakończeniu rundy jesiennej usłyszał od trenera Adama Nawałki, że powinien poszukać sobie nowego klubu. Nowego pracodawcę znalazł na Śląsku. Popularny "Tyczka" ma się zameldować w Zabrzu na pierwszym treningu już 3 stycznia. Prawdopodobnie uzgodnił już warunki współpracy z klubem choć umowa z z Jagiellonią wygasa mu dopiero w 2005 roku. 

Jednak już wiosną Tyczkowski zamierza występować w barwach Górnika. Aby się tak stało Górnik musi zapłacić sumę odstępnego w wysokości 50 tys. złotych. Klub ze Śląska jednak płacić nie chce.

- Za darmo nikogo nie oddamy. Nic nie słyszałem o ofercie z Zabrza. Niestety jak Łukasz pojedzie bez naszej zgody może liczyć na konsekwecje. Sprawę zmiany klubu załatwia się w inny sposób - zakończył Wiesław Wołoszyn.

Tyczkowskim zainteresowane również są inne kluby I i II ligi. Na odejście Łukasza zezwala obecny trener Jagiellonii Adam Nawałka, ale jak podkreśla w wywiadach między zawodnikiem, a trenerem nie ma konfliktu. Niestety obecnie w składzie Jagi nie widzi dla niego miejsca, podkreślając, że zawodnik musi odbudować formę.

źródło: Gazeta WspółczesnaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]