Czy Michał Karwan nagrywał kolegów ze Świtu?

Afera barażowa zatacza coraz szersze kręgi. Im dłużej NKO bada sprawę, tym więcej pojawia się znaków zapytania.
Wczoraj na Miodową przybyli wszyscy ukarani byli piłkarze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki oraz przedstawiciele Szczakowianki Jaworzno. Z niewiadomych przyczyn nieobecny był adwokat Janusz Siemiński, przed którym dwójka anonimowych piłkarzy Świtu składała zeznania. Tym razem do ataku przystąpili prawnicy piłkarzy i Szczakowianki podważając wiarygodność zapisu dwóch taśm magnetofonowych odtwarzających dyskusję zawodników Świtu o przekupstwie (tzw. dowody A i F). Mecenas Jadwiga Tomaszewska, reprezentująca interesy Szczakowianki, zarzuciła, że zapis jest dokonany niechlujnie i nieprofesjonalnie.
- Trudno zorientować się, kto i co mówi - powiedziała Tomaszewska. - Można odnieść wrażenie, że taśma jest sfabrykowana i ktoś chce wrobić Szczakowiankę.
Niespodziewanie pełnomocnik Grzegorza Miłkowskiego zdradził personalia osoby, która rzekomo nagrywała rozmowy między piłkarzami Świtu. To podobno piłkarz Górnika Zabrze, Michał Karwan .
Z kolei mecenas szóstki zdyskwalifikowanych piłkarzy, Paweł Dowgwiłłowicz, zażądał od NKO... przesłuchania prezesa Michała Listkiewicza i wiceprezesa Eugeniusza Kolatora.
16 września NKO ma wydać ostateczne orzeczenie. Wtedy zostaną przesłuchani Michał Karwan i Boris Pesković, którego zeznania budzą wątpliwości. Za każdym razem mówi bowiem co innego.

źródło: Super Express
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]