Młodzi biorą wszystko

Pierwotnie na czwartek planowano finalizację rozmów z działaczami krakowskiego Hutnika w sprawie wypożyczenia do Zabrza Piotra Madejskiego. - Marek leży chory w domu - informuje Zbigniew Koźmiński, ojciec właściciela Górnika. - A to właśnie on pilotował całą sprawę.
Niezależnie od powodzenia tej transakcji, sztab szkoleniowy Górnika i tak na brak zawodników nie narzeka. W planowanym na sobotę sparingu z bytomską Polonią (godz. 11.00) trener Edward Lorens zagra być może na dwa składy, w odwodzie zaś pozostają jeszcze Brazylijczycy, którzy dopiero w ostatnich dniach dotarli do Zabrza. - Pracujemy w komplecie i w spokoju - dorzuca Zbigniew Koźmiński, mocno zaskoczony medialnym szumem w sprawie zaległości wobec górników. - Poślizg jest, ale raczej niewielki jak na polską skalę - mówi, tłumacząc zarazem, że w styczniu piłkarze dostali część pieniędzy za listopad. - Ten poślizg dotyczy zresztą przede wszystkim zawodników doświadczonych, tych o najwyższych kontraktach. W przypadku młodych, mających umowy znacznie niższe, wszystkie należności regulujemy na bieżąco.
Zgodnie z deklaracją Marka Koźmińskiego, całość długów, o jakich mowa, uregulowana zostanie po wpłynięciu do klubu lutowej raty z Canal+.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]