Tylko remis

Dzisiaj odbył się pierwszy mecz sparingowy, rywalem Górnika była Polonia Bytom. Mecz rozegrany został na bocznym boisku Górnika. W dzisiejszej potyczce Górnik zremisował z Polonią 1:1 (1:0). Bramkę dla zabrzan w 44 minucie strzelił Siedlarz, bramka wyrównująca padła w 86 minucie po dobitce z rzutu karnego (pierwszy strzał obronił Leciejewski, przy drugim nie miał szans). W 88 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Joao Paulo.
Górnik wystąpił w następującym składzie:
I połowa: Białkowski - Zawadzki, Stawowy, Wojciechowski, Bartnikowski – Sala, Siedlarz, Juszkiewicz, Madejski – Dudek, Okińczyc.
II połowa: Leciejewski – Zawadzki (80. Bartnikowski), Stawowy, Rambo, Wierzbicki – Joao Paulo, Gaudinho, P.Karwan, Madejski (62. Onyeuachi) – Drąg, Kamil Król (67. Trznadel).

źródło: własne / PiotreKSG & AsTeX

[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]