Czy wykorzysta szansę?

Piłkarz III-ligowego Hutnika Kraków Piotr Madejski wystąpił w sparingowym meczu Górnika Zabrze. Dziś ma przejść badania na AWF w Katowicach i rozpocząć treningi w Górniku. - Zagrałem pierwszą połowę i 15 minut drugiej połowy. Jak na początek mogło być... lepiej. Pokazałem kilka "kiwek", raz strzeliłem z rzutu wolnego, dośrodkowałem z rzutu rożnego - opowiadał Piotr Madejski. - Otrzymałem pozwolenie na udział w sparingu. Mogę też trenować w Górniku. W poniedziałek przejdę badania na AWF i mam wziąć udział w zajęciach. To dla mnie krok do przodu w kwestii zmiany klubu. Rozmowy między klubami nadal się toczą.
Gdyby Madejski został "zaklepany" do Górnika, byłby kolejnym graczem Hutnika, który broni barw tego klubu (obok wspomnianego Siedlarza gra w nim Krzysztof Bukalski, a w ubiegłym roku występował Kazimierz Moskal). - Po nieudanych przymiarkach do Zagłębia Lubin i Cracovii Piotrek nie może nie wykorzystać swej trzeciej szansy. Nie ma co blokować transferu na siłę, zatrzymywać go sztucznie w Hutniku. Nie wiem, czy miałby motywacje do gry w trzeciej lidze - powiedział trener hutników Robert Kasperczyk.

źródło: Dziennik PolskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]