Taki piękny Górnik

Górnik Zabrze wiosną będzie się prezentował dużo atrakcyjniej niż jesienią. Nowym kierownikiem drużyny został Jacek Kusion (25 lat), były mister fitness Polski i wicemister Podbeskidzia.
Pochodzący z Bielska-Białej Kusion występował w konkursach piękności. Sześć lat temu z powodzeniem startował w wyborach mistera Podbeskidzia. - O, pamiętam go doskonale! - wspomina Lucyna Grabowska-Górecka, organizująca na Podbeskidziu wybory miss i mistera. - Bardzo wysoki, utalentowany tanecznie, z dużym polotem. Zdobył tytuł wicemistera Podbeskidzia, a potem na zawodach ogólnopolskich - mistera fitness. Na konkursie poznał przyszłą żonę. Cieszę się, że teraz robi karierę.
Sam Kusion niechętnie opowiada o swoich osiągnięciach. - A muszę? Wolę iść na trening... Owszem, zostałem misterem fitness w zawodach, które odbyły się w hotelu Marriott w Warszawie w 1999 roku. Byłem też misterem internetu - mówi Faktowi.
Żona Jacka, Monika Kusion-Pilarczyk, była z kolei międzynarodową miss wakacji. W konkursach piękności startowała też siostra Jacka - Monika, która w 2002 roku zdobyła tytuł najładniejszej dziewczyny na Podbeskidziu. Młody działacz Górnika studiuje na bielskiej politechnice zarządzanie. - Jest rzutki. Mocno się stara - podkreśla Marek Koźmiński, właściciel klubu. Do Zabrza Kusion trafił dzięki włoskiemu trenerowi Górnika Paolo Terziottiemu, który poznał go w firmie komputerowej w Bielsku-Białej, gdzie były mister fitness pracował.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]