Lorens nie jest już trenerem Górnika!

Edward Lorens (fot. pogon.v.pl)Zarząd Górnika Zabrze SSA rozwiązał w czwartek, za porozumieniem stron, umowę o pracę z trenerem Edwardem Lorensem. Treningi poprowadzi asystent Lorensa - Marek Wleciałowski, a nowy trener drużyny ma być znany w najbliższym czasie.
"Umówiliśmy się z trenerem Lorensem, że sprawy nie komentujemy. Zespół wyjeżdża za dwa dni na zgrupowanie do Włoch i w tak szybkim tempie nowego szkoleniowca na pewno nie znajdziemy. Być może ktoś dotrze do drużyny podczas obozu. Muszę porozmawiać z synem, który jest zagranicą" - powiedział prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński. Jego syn Marek jest głównym udziałowcem Górnika.
Lorens w połowie grudnia 2004 zastąpił na stanowisku trenera drużyny Górnika, Wernera Liczkę, który przeniósł się do Wisły Kraków.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]