Wleciałowski po meczu z Legią: Zagraliśmy poprawnie

Marek Wleciałowski (fot. legia.net)Marek Wleciałowski (trener Górnika): Chciałem przede wszystkim pogratulować Jackowi zwycięstwa w pierwszym spotkaniu. Myślę, że w Zabrzu mecz będzie znacznie ciekawszy, choć dzisiejsze spotkanie także było interesujące. Atmosfera na trybunach była niesamowita. Wasi kibice pokazali, że mimo takiego zimna można dobrze dopingować. Legia wystąpiła dziś jako faworyt i to się w pełni potwierdziło na boisku.
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że zagraliśmy poprawnie, z dużym zaangażowaniem. Kontuzje przetrzebiły nasz zespół i to w czasie gry było widoczne. Legia wygrała dziś zasłużenie, choć sprawa awansu ciągle pozostaje otwarta.

Jacek Zieliński (trener Legii): Podobnie jak Marek, uważam że sprawa awansu jest ciągle otwarta. Na pewno czeka nas ciężka trudny bój w Zabrzu, ponieważ dzisiaj Górnik pokazał się z dobrej strony i z pewnością jest groźnym przeciwnikiem. Cieszymy się ze zwycięstwa, choć szkoda, że wynik nie jest trochę wyższy. Uważam, że to nie skuteczność (a raczej jej brak) była powodem tak małej ilości goli, ale brak stwarzanych sytuacji. Okazje, które mieliśmy nie były 100%-owe, więc ciężko w tej sytuacji mieć pretensję do konkretnych strzelców.

źródło: legialive.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online