Karwan rozciął nogę Karwanowi

Pucharowemu spotkaniu Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze smaczku dodawał pojedynek stryjecznych braci Bartka i Michała Karwanów – pisze „Życie Warszawy”.
Obrońca Górnika ostrzegał swego kuzyna, aby środkiem boiska nie próbował atakować jego bramki, gdyż nie będzie stosował żadnej taryfy ulgowej dla rodziny.
- Chciałbym przeprosić Bartka za mój bezpardonowy atak. Ostrzegałem jednak, że potraktuję go jak każdego innego rywala. A nawet będę grał jeszcze bardziej twardo, aby nie wzbudzać niepotrzebnych podejrzeń – powiedział po meczu skruszony Michał Karwan.
- Zdaje się, że trochę przeszarżowałem. Widziałem, że po jednym z naszych starć Bartek miał rozciętą skórę na kolanie. Trafiłem go korkami. Mam nadzieję, że oprócz zdarcia naskórka nic mu się nie stało. Oczywiście w niedzielę zatelefonuję i trochę porozmawiamy o naszej grze - dodał tuż po zakończeniu spotkania Michał Karwan.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online