Stojkov ostatnim transferem Górnika na jesień

Dzisiaj zjawi się w Zabrzu napastnik Interu Mediolan Aco Stojkov. Piłkarz zaliczył już 7 spotkań w reprezentacji Macedonii, strzelił też gola w meczu z Luksemburgiem, ale w miniony weekend grał w barwach młodzieżówki, która zremisowała 1:1 z Anglią. Stojkov spisał się dobrze strzelając jedynego gola, a tym którego pokonał był rywal Jerzego Dudka z Liverpoolu - Chris Kirkland. - Nie widzieliśmy tego gola, ale jestem przekonany, że Stojkov będzie stanowił poważne wzmocnienie. Nasz człowiek jedzie dzisiaj na Słowację, bo tam gra młodzieżówka Macedonii, by odebrać zawodnika. Czy w środę Stojkov będzie już trenował? Tego nie wiem - mówi prezes Zbigniew Koźmiński.
Tymczasem właściciel klubu Marek Koźmiński wyjaśnia, że Stojkov jest ostatnim zawodnikiem sprowadzonym na Roosevelta w tej rundzie. Umowa o rocznym wypożyczeniu została spisana przeszło dwa tygodnie temu, a Stojkov wybrał Górnika, choć interesowało się nim włoskie Como. - Zobaczymy co potrafi. Czy myślę o kolejnych ruchach kadrowych? Chyba już wystarczy, poczekajmy spokojnie na zimową przerwę - wyjaśnia Koźmiński junior.
Generalnie zapowiada się ostra rywalizacja o miejsce w napadzie, a trener Waldemar Fornalik zacznie chyba mówi o kłopotach bogactwa. - Faktycznie szkoleniowiec narzeka, że napastników ma już za dużo - śmiej się właściciel Górnika, który przez kilka kolejnych dni pilnie trenował na obozie w Wiśle, ale nie zamierza wracać do składu. - Podtrzymuję to co powiedziałem wcześniej. Niech grają inni, mój powrót może dotyczyć tylko sytuacji awaryjnej - wyjaśnia. (przepisał: TomeKSG)

źródło: TempoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online