Marek Koźmiński: Nie popadam w hurraoptymizm

Marek KoźmińskiWynik mógłby wskazywać, że wygraliśmy pewnie i zdecydowanie. Uważam jednak, że tak nie było. Cieszę się, że Górnik wygrał, jednak nie popadam w hurraoptymizm - mówi właściciel Górnika Zabrze, Marek Koźmiński, po zwycięstwie 2:0 nad Pogonią.
- Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Mecz może nie był na najwyższym poziomie, jednak kibice oglądali ofensywną grę, sytuacje podbramkowe i gole. Cieszę się, że Górnik wygrał, jednak nie popadam w hurraoptymizm.

- Życie nauczyło mnie, że nie ma co popadać w euforię po jednym zwycięstwie, dlatego po triumfie jest umiarkowany optymizm, a po porażce nie ma tragedii.

- Zwyciężyliśmy przede wszystkim dzięki skuteczności. Poza tym wydaje mi się, że moi piłkarze byli bardziej przekonywujący. Grali zdecydowanie w defensywie i mądrze wyprowadzali kontrataki. Pogoni zabrakło skuteczności i zimnej krwi pod naszą bramką.

źródło: Głos SzczecińskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]