Bez żadnej ulgi

Piłkarze Górnika ostatnie kilkanaście godzin przed meczem z Odrą spędzają w Rybniku. Trener Górnika Marek Wleciałowski ma jednak spore problemy ze składem. Za kartki pauzuje Paweł Wojciechowski, a urazy pod znakiem zapytania stawiają występy innego obrońcy, Brazylijczyka Felipe oraz napastników - Arkadiusza Aleksandra i Nigeryjczyka Ujgo Enyinnayę. Do gry jednak palą się dublerzy - Krzysztof Wierzbicki, czy Joao Paulo. 
Niepokonany dotąd w lidze szkoleniowiec zabrza zapowiada jednak, że gospodarze nie mają co liczyć na taryfę ulgową, choć po ostatnich udanych występach sytuacja Górnika w tabeli wydaje się spokojniejsza.
- Nie ulega wątpliwości, że Odra z każdym meczem się cementuje, ale my wciąż nie możemy czuć się komfortowo. Widać, że granie co trzy dni odbija się kosztem sił, ale to dotyczy wszystkich drużyn. Kluczem do sukcesu w Wodzisławiu będzie koncentracja od początku do końca. Na pewno będzie ciekawie, bo obie drużyny będą grać o zwycięstwo - twierdzi Wleciałowski.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online