Forum
 

Więcej o przyjeździe Aco Stojkova do Zabrza

W środę przyjechał do Zabrza Aco Stojkov, reprezentant Macedonii, który formalnie od dwóch tygodni jest piłkarzem zabrzańskiego Górnika. Nie ma jednak mowy, by Stojkov zagrał przeciwko Amice Wronki. Co prawda w klubie jest już certyfikat piłkarza, jednak on sam jest kontuzjowany.
W 3 minucie środowego meczu "młodzieżówek" doznał kontuzji skręcenia stawu skokowego. - Stojkov dotrwał na boisku do przerwy, jednak wkrótce potem musiał zejść. Skoro wytrzymał z kontuzją ponad 40 minut to uraz nie jest bardzo poważny. Wczoraj rano pojechał na konsultację do Wojewódzkiego Szpitala Urazowo-Ortopedycznego w Piekarach Śląskich.  Mam nadzieję, że źle nie jest - uważa Marek Piotrowicz, który całą środę spędził w Słowacji. - Stojkov mówi po włosku i po rosyjsku. Oczywiście oprócz ojczystego języka. W każdym razie można się dogadać. Macedończyk ma 20 lat, a już jako 16-latek trafił do drużyny juniorów Interu Mediolan. Występował w pierwszej reprezentacji swojego kraju. Do Górnika został wypożyczony na rok.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online