FC Koeln zainteresowane Karwanem?

Wysoki, silny mógłby być wzmocnieniem defensywy FC Koeln. Być może już latem Michał Karwan (26 l.) zostanie klubowym kolegą Łukasza Podolskiego.
Podczas meczu Górnika z Wisłą Płock uwagę na rosłego obrońcę Górnika (192 cm, 83 kg) zwrócił menedżer "Kozłów" Mattias Honerbach. Bacznie przyglądał mu się cały mecz, a jego nazwisko w swoim notesie podkreślił grubą kreską. 

- Znam trochę niemiecki, więc nie miałbym kłopotów z dogadaniem się w nowym klubie - śmieje się Karwan. - Ale na razie nikt z Koeln nie zwrócił się do mnie z oficjalną propozycją. Coś tam tylko słyszałem...

Kontrakt z Górnikiem wygaśnie mu dopiero w przyszłym roku. Zabrzanie zapewne nie robiliby mu przeszkód. Tym bardziej że znacznie wzbogaciłaby się klubowa kasa.

- Menedżerowie przyjeżdżają i oglądają naszych zawodników - mówi właściciel Górnika, Marek Koźmiński. - I bardzo dobrze. Nasza polityka to tanio wypromować i sprzedać. Nigdy tego nie ukrywaliśmy. Jeżeli po Michała zgłosi się FC Koeln, to tylko się ucieszymy.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]