Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Amiki Maciej Skorża: "Wiedzieliśmy, że w Zabrzu czeka nas trudne zadanie, bo Górnik to bardzo dobrze zorganizowana drużyna. Błąd popełniony przez mój zespół na początku drugiej połowy i piękna indywidualna akcja Brożka dały Górnikowi prowadzenie. Potem nie mieliśmy już nic do stracenia i walczyliśmy o bramki. Przyjechaliśmy do Zabrza po 3 pkt, wywozimy tylko 1. Może gdyby Kryszałowicz wykorzystał sytuację sam na sam, mielibyśmy więcej czasu na zdobycie zwycięskiego gola". 

Trener Górnika Marek Wleciałowski: "Mieliśmy świadomość trudności przed jaką stoimy w tym spotkaniu. Zawodnicy starali się grać maksymalnie skoncentrowani. Szkoda niewykorzystanej sytuacji Liczki w pierwszej połowie, na początku drugiej udało się zdobyć gola. Od tego momentu Amica przejęła inicjatywę, grało nam się bardzo trudno. Tym niemniej z remisu nie jestem zadowolony. Moi zawodnicy chcieli to spotkanie wygrać. Teraz skupiamy się na przygotowaniach do kolejnych czekających nas trudnych meczów ligowych".

Trener Górnika dodał, że kontuzja Liczki nie jest tak poważna jak początkowo wyglądała. Wstrzymał się natomiast z oceną urazu jakiego doznał w tym spotkaniu Piotr Brożek.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]