Wleciałowski: Legia jest faworytem

W Zabrzu wciąż jeszcze marzą o grze w Pucharze UEFA. Jednak to Legia jest bliżej tych rozgrywek. Po serii meczów bez zwycięstwa warszawian satysfakcjonuje wyłącznie wygrana. W środę o 18.30 Górnik podejmować będzie Legię.
- To Legia jest faworytem tego meczu - mówi jasno trener Górnika, Marek Wleciałowski, choć absolutnie nie stawia on swojego zespołu na straconej pozycji. - Dla nas prawdziwym wyzwaniem będzie zregenerowanie sił po spotkaniu z Amiką - podkreśla. 
Pucharowe zapędy zabrzan studzi nieco Artur Boruc. - No cóż, każdy ma jakieś marzenia... - mówi bramkarz Legii. My mamy swoje cele i są one jasne. To Legia jest na razie bliżej pucharów. To nasz główny cel - dodaje.
Być może w Zabrzu dojdzie do rywalizacji kuzynów Karwanów. Michał z Zabrza awizowany jest w podstwowym składzie, natomiast Bartosz z Legii być może powróci do drużyny po kontuzji i zagra kilka minut.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]