Białkowski: Zabrakło nam Lecha

» Rozmowa z Bartoszem Białkowskim, bramkarzem Górnika Zabrze.
Seria meczów bez porażki dobiegła końca w spotkaniu, w którym to panu było dane stać między słupkami w zastępstwie pauzującego za kartki Piotra Lecha.
Bartosz Białkowski: - Szkoda, że tak się stało. Łęczna dała nam lekcję, wykorzystując też zmęczenie poprzednimi meczami z czołówką. To był chyba nasz najsłabszy mecz w ostatnim czasie. Do utraty bramki nic nie wynikało z ataków obu stron, potem nie byliśmy w stanie się podnieść. 

» Trzy stracone bramki, można ich było uniknąć?
- Największe pretensje mam do siebie samego. Szczególnie przy ostatnim straconym golu na pewno mogłem się lepiej zachować. Bramki strzelali mi jednak zawodnicy bardzo doświadczeni, którzy świetnie wiedza, jak zachować się w takich sytuacjach. Ale stwierdzenie, że załatwili nas boiskowym cwaniactwem jest już trochę na wyrost.

» Czego zabrakło zabrzańskiemu Górnikowi w meczu z imiennikiem z Łęcznej?
- Sił i... Piotrka Lecha.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]