Górnicy w Portugalii i na Łotwie

Trener reprezentacji Polski do lat 15 (rocznik 1990) Michał Globisz powołał 17-osobową kadrę na konsultację szkoleniową w Olecku oraz międzynarodowy turnieju na Łotwie. Impreza odbędzie w dniach 10-17 lipca, a wezmą w niej udział reprezentacje gospodarzy, Polski, Litwy i Białorusi. Wśród powołanych piłkarzy znalazł się napastnik Górnika Zabrze, Robert Trzandel.
Trener Globisz, który jest również szkoleniowcem reprezentacji Polski do lat 18 (rocznik 1987) podał skład 18-osobowej kadry na międzynarodowy turniej, który odbędzie się w Portugalii, w dniach 10-15 czerwca. W imprezie wezmą udział reprezentacje gospodarzy, Polski, USA i Japonii. W składzie na turniej w Portugalii znaleźli się Bartosz Białkowski i Marcin Siedlarz z Górnika, a także Paweł Król, który do końca sezonu reprezentuje GKS Katowice.

źródło: PZPN / własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]