Chałbiński bliżej Legii

Michał Chałbiński, najlepszy napastnik Górnika (9 goli) latem opuści Zabrze, ale jego przejście do Zagłębia Lubin wcale nie jest przesądzone, bo piłkarz nie jest zadowolony z propozycji miedziowego klubu. Tym bardziej, że ma w czym wybierać. Konkretną ofertę złożyła mu także warszawska Legia, a jej dyrektor Jacek Bednarz ma wkrótce spotkać się z "Chałbim". - Oprócz Legii i Zagłębia mam jeszcze dwie inne propozycje z polskiej ligi - mówi 28-letni zawodnik. 
Wczoraj w Warszawie z działaczami stołecznego klubu miał rozmawiać prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. Tematem miał być transfer Michała Karwana.
- Do rozmów jednak nie doszło, posiedzenie Prezydium i bieżące rzeczy zabrały nam sporo czasu, na jakieś kuluarowe rozmowy transferowe nie było szans - oznajmił wieczorem sternik zabrzan.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]