Popyt trwa

Michał Karwan (fot. drożdżal)Stale kilka klubów jest zainteresowanych dwójką środkowych obrońców Górnika. Trzy zwróciły się w sprawie Michała Karwana. Listę otwiera Legia Warszawa, z którą sam piłkarz już wcześniej dograł warunki indywidualnego kontraktu. Karwana chcą również Zagłębie Lubin i Cracovia. Oficjalnie rozmowy z Legią, Górnik będzie prowadził po powrocie kadry z Azerbejdżanu. 
Brazylijczyk Hernani trafił w oko działaczy Korony Kielce, jednak prawidziwym hitem byłaby ewentualna przeprowadzka piłkarza do Wisły Kraków. W każdym razie Werner Liczka - pracujący z Hernanim w Zabrzu - widzi tego piłkarza w swoich planach budowy drużyny na kolejny sezon. W obecnej sytuacji finansowej klubu, wiele wskazuje na to, że Górnik może sprzedać latem obu tych piłkarzy.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]