Forum
 

Nie ma chętnych na kupno akcji Górnika

Właściciel Górnika Zabrze Marek Koźmiński utrzymuje, że wciąż nie ma chętnych na kupno jego udziałów (51 procent) w sportowej spółce, która zresztą zostaje obciążona coraz to nowymi długami.
- To jest akcja nie przeciwko mnie, tylko przeciwko Górnikowi. Dlatego sprawy sportowe, w tym pozyskiwanie nowych zawodników, schodzą na trzeci plan. Najpierw musimy spłacić zobowiązania. I albo pojawi się sponsor, albo sami udziałowcy dekapitalizują spółkę, albo wreszcie ktoś z wierzycieli postawi wniosek o postawienie jej w stan upadłości. Wszystko wskazuje na to, że odbije się to na poziomie sportowym drużyny. Trudno, widać dzisiejszy Górnik musi ponosić koszty działań poprzednich właścicieli klubu - twierdzi Marek Koźmiński.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online