Forum
 

Alert...

Sprawa jest czytelna. Musimy wygrać jedno z dwóch spotkań, które pozostały do rozegrania. Najlepiej to czwartkowe. Jeden punkt do utrzymania nam nie wystarczy - twierdzi trener Górnika, Marek Wleciałowski.
- Po 0:4 w meczu sparingowym z Rużemberokiem odbyliśmy szczera rozmowę. Wiem, że jest końcówka sezony, wiem, iż kilku piłkarzy może już myśleć o nowym klubie, ale to dziś nie ma dla mnie znaczenia. Mamy cztery dni i trzeba skupić się na grze - dodaje Wleciałowski. 
Brazylijczyk Fabinho na sparing ze Słowakami nie dotarł i w klubie też się od tego czasu nie pojawił. - Nasz drugi trener Karol Marko dzwoni do niego i cały czas słyszy, że zatrzymują go sprawy osobiste. Nie wiem co o tym myśleć... Nieco inaczej jest w wypadku Ugo. Jest cały czas kontuzjowany. Nie pamiętam kiedy był w pełni sił. To może być temat na przyszły sezon. Jeżeli piłkarz dojdzie do siebie.
Bartosz Białkowski bronił w drugiej połowie sparingu ze wspomnianym Rużemberokiem i na tym jego kariera w Zabrzu dobiegła końca. - Nie ma już czasu na eksperyment. W bramce stanie Piotrek Lech - kończy Wleciałowski. Białkowski zdecydował się nie wiązać swojej przyszłości z Górnikiem. Ponoć ma grać w Niemczech. - Nie mam na ten temat nic do powiedzenia - powiedział menedżer piłkarza, Jarosław Kałakowski.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online