Forum
 

Karwan: Sędziowanie było skandaliczne

Piłkarze Górnika po meczu z Polonią byli źli na prowadzącego spotkanie Krzysztofa Słupika. "Nigdy nic nie mówię o pracy sędziów, ale dziś powiem, że sędziowanie było skandaliczne. Nie było rzutu wolnego, po którym padła bramka dla Polonii, było jeszcze kilka innych błędnych decyzji" - mówił obrońca gospodarzy Michał Karwan.
Krzysztof Bukalski sprokurował sytuację, po której sędzia podyktował rzut wolny, choć wydawało się, że w sposób przepisowy odebrał on piłkę Jarosławowi Mazurkiewiczowi. Sędzia był innego zdania i Dariusz Dźwigała sprytnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Nie bez winy był Piotr Lech. Stracony gol z pewnością obciąża jego konto. "To źle, że zostałem antybohaterem takiego meczu" - smucił się Lech.
Dźwigała powiedział jednak, że rywale nie powinni mieć pretensji do arbitra. "W tej sytuacji był faul, dodatkowo należał się nam chyba także rzut karny. To jest wypowiedź na gorąco, więc być może się mylę, ale moim zdaniem sędzia bardziej skrzywdził nas niż Górnika" - przyznał Dźwigała.
Trener Górnika nie miał jednak większych pretensji do swojej drużyny. "Zagraliśmy z determinacją, zaangażowaniem, ale nie wyszło. Smutny dla nas ten finisz ekstraklasy" - powiedział trener gospodarzy Marek Wleciałowski.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online