Akcje na sprzedaż

Marek Koźmiński zapowiada, że już nie będzie inwestował w Górnika Zabrze. Właściciel klubu jest zmęczony wojną z miastem i chce odsprzedać większościowy pakiet akcji. Jeśli mu się to nie uda, pozostanie w Zabrzu, ale będzie tylko - jak twierdzi - biernym obserwatorem agonii Górnika. - Dotąd wszystko robiłem sam i na mnie spadały gromy. Jeśli nic się nie zmieni, będę się zachowywał tak samo, jak pozostali akcjonariusze (MOSiR, pan Marek Sitarz i firma Polind - przyp. red.), czyli będę stał z boku i przyglądał się - wyjaśnia Koźmiński, którego przejście do defensywy oznacza w praktyce demontaż zespołu i niemal pewny spadek Górnika do II ligi za rok.
Zawodnicy już szukają dla siebie nowych miejsc pracy. Z kolei Koźmiński ma propozycje pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Gdańsku i PZPN.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]