Marcel Liczka: Chciałbym zostać w Zabrzu

Marcel Liczka, jeden z najlepszych piłkarzy Górnika w ostatnim sezonie, wciąż nie jest pewny czy zostanie w Polsce. - Właśnie przyjechałem na urlop do Pragi i cieszę się z pobytu z żoną Gabrielą. Niestety, nie uda się nam wspólnie wyjechać na wakacje. Żona jest baletnicą w jednym z praskich teatrów i urlop ma w lipcu. Ja wtedy będę już przygotowywał się do sezonu - tłumaczy Liczka.
Piłkarz wciąż jednak nie wie, w jakim klubie zagra. Do Liczki zgłosił się jego czeski klub FK Żlin. - Zadzwonił trener Pavel Hoftych i powiedział, że chce, bym wrócił. Odpowiedziałem jednak, iż chciałbym zostać w Zabrzu. Mam nadzieję, że Górnik dojdzie ze Żlinem do porozumienia i wypożyczy mnie na kolejny sezon. Trudno jednak przypuszczać, by Czesi puścili mnie za darmo - dodaje Marcel.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]