Legia zrezygnowała z Chałbińskiego

Upadła sprawa pozyskania przez Legię napastnika Górnika Zabrze, Michała Chałbińskiego. Wszystko wydawało się już uzgodnione, piłkarz mówił, że na 95% trafi do Legii, aż tu nagle rozmowy zakończyły się fiaskiem.
Dlaczego tak się stało? - Dogadałem się z Legią co do warunków kontraktu, a na drugi dzień klub z Warszawy zmienił je na gorsze - powiedział Chałbiński. 

Gazeta Wyborcza uznaje powyższe fakty za jednoznaczne z rezygnacją Legii z transferu i spekuluje, że powodem jest zainteresowanie wojskowych dużą liczbą innych napastników. Nie bez znaczenia są też prawdopodobnie problemy ze sprzedażą Marka Saganowskiego. O ile trudno nie dostrzec, że opisana wyżej praktyka może być jedynie taktyką negocjacyjną, to wydaje się, że Chałbiński jest obecnie znacznie dalej od Legii niż jeszcze kilka dni wcześniej.

W obecnej chwili najbliżej wygrania wyścigu o Chałbińskiego jest Zagłębie Lubin. Nieoficjalnie wiadomo, że zawodnikiem poza klubem z Lubina interesują się beniaminkowie z Gdyni i Bełchatowa, pojawiła się też m.in. oferta gry w lidze cypryjskiej.

- Mam kilka propozycji, są wśród nich oferty z zagranicy, chciałbym jednak pozostać w Polsce. Dopiero jak ta opcja nie wypali, wtedy zainteresuję się propozycjami z zagranicy - mówi 29-letni napastnik. Jego zdaniem sprawa transferu powinna się wyjaśnić do końca tego tygodnia.

Chałbiński zdobył w minionym sezonie dziewięć goli, zaliczył trzy asysty.

źródło: GazetaWyborcza / Fakt / Legia.com.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]