Koźmiński o Prasnalu i Wiśniewskim: Widzimy ich w naszej kadrze

Jacek WiśniewskiPo Tomaszu Prasnalu kolejny piłkarz z "dawnego" Górnika wraca na Roosevelta. To Jacek Wiśniewski, który wczoraj rozmawiał z Markiem Koźmińskim. Z 31-letnim obrońcą kontrakt rozwiązała Cracovia.
- Obaj z Prasnalem chcą grać w Zabrzu, a my widzimy ich w naszej kadrze - mówi Koźmiński. 
Zespół Marka Wleciałowskiego wznawia zajęcia w czwartek, ale wciąż nie wiadomo, w jakim składzie. Pewne jest, ze z wypożyczenia do Podbeskidzia wracają Rafał Andraszak i Błażej Radler. Nowych kontraktów wciąż nie podpisali jednak Krzysztof Bukalski i Piotr Lech. Nie jest pewnie, czy wróci Czech Marcel Liczka, bo Górnik musiałby zapłacić za niego Zlinowi. - Nie jest to duża suma, ale może nas na nią nie być stać. Bukalski i Lech też nie mogą liczyć na podobne warunki jak w poprzednim sezonie - twierdzi Koźmiński.
Z drugiej strony na razie nie potwierdza się zainteresowanie piłkarzami Górnika ze strony innych klubów. raczej pewnie jest tylko odejście Michała Chałbińskiego (prawdopodobnie jednak do Zagłębia Lubin), ale ucichły zabiegi Legii o Michała Karwana, czy Wisły Kraków o Hernaniego.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]