Bukalski podpisze nowy kontrakt

Krzysztof Bukalski (fot. drożdżal)Wczoraj na warunki nowego kontraktu przystał Krzysztof Bukalski, bliski porozumienia z Górnikiem jest wracający z Górnika Łęczna Tomasz Prasnal, a 4-letnią umowę w najbliższych dniach podpisze także 20-letni obrońca Michał Protasewicz (ostatnio w szerokiej kadrze holenderskiego Twente Enschede). Dziś z prezesem Koźmińskim negocjować ma bramkarz Piotr Lech. 
Wczoraj natomiast na rozmowach w Lubinie był Michał Chałbiński i wszystko wskazuje na to, że najlepszy napastnik Górnika w poprzednim sezonie jednak przyjmie tę ofertę.
– Wiem już na czym stoję, ale potrzebuję jeszcze jednej nocy do namysłu – oświadczył Chałbiński.
Wczoraj nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, czy trenerem bramkarzy zostanie Eugeniusz Cebrat.
Sternik zabrzan zdementował także pogłoski, że asystentem trenera Marka Wleciałowskiego zostanie inny były piłkarz Górnika, Michał Probierz. Ta posada ma się „wyklarować” do końca tygodnia.
Tymczasem nerwową reakcję Zbigniewa Koźmińskiego wywołują kolejne doniesienia o przenosinach właściciela Górnika, Marka Koźmińskiego i niektórych piłkarzy do ŁKS-u Łódź.
– To wierutne bzdury, nie ma takiego tematu. Owszem, Marek pływa teraz łodzią, ale po Morzu Śródziemnym. Nigdzie się nie przenosimy, musimy tylko sprzedać dwóch piłkarzy, żeby podreperować budżet klubu – zapewnia prezes Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]