Liczka czeka na arbitraż

Marcel Liczka (fot. drożdżal)Marcel Liczka (28 l.) nie wie, czy w nowym sezonie będzie grał w Górniku Zabrze. - 15 lipca w Pradze w siedzibie związku piłkarskiego odbędzie się arbitraż pomiędzy mną a FC Żlin. Rozstrzygnie się, czy będę wolnym zawodnikiem, czy też będę musiał grać w Żlinie - tłumaczy "Faktowi" Czech.
W zeszłym roku Marcel Liczka wypożyczony został z FC Żlin do Górnika. W zakończonym niedawno sezonie należał do najlepszych zawodników zabrzan. Kibice Górnika wieszali nawet flagi z napisem "Gang Marcela". Po zakończeniu sezonu piłkarz wrócił do Czech. 30 czerwca skończył mu się kontrakt ze Żlinem.
- W dwuletnim kontrakcie wpisana była opcja dotycząca przedłużenia umowy. Klub upiera się żeby ją przedłużyć, ja nie chcę. O wszystkim zdecyduje arbitraż w Pradze - mówi Liczka. W czwartek piłkarz wyjechał do Pragi. Ma tam rozmawiać ze swoim menedżerem i prawnikiem na temat najbliższej przyszłości. - Jeśli wygram sprawę, a będzie oferta z klubu z zachodniej Europy, to na pewno z niej skorzystam. Umówiłem się też z Markiem Koźmińskim, że po arbitrażu porozmawiamy. Z Górnikiem mam już przecież wstępną umowę - twierdzi piłkarz.
Liczka ma podobno propozycję gry w klubach z Niemiec i Grecji.

źródło: Fakt
nadesłał: kristarRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online