Kolekcjonować punkty...

Górnik Zabrze to kolejny ze śląskich klubów, w którym plotki są bardziej elektryzujące niż fakty. Od kilku ładnych tygodni tematem numer jeden jest kierunek, w jakim udadzą się senior i junior Koźmińscy, mający serdecznie dość przepychanek z władzami miasta i kąsania ze strony mediów zainteresowanych losami klubowych akcji.
O tym, że w Zabrzu jest ciężko, szefowie Górnika mówią otwarcie. - Każdy z naszych piłkarzy jest na sprzedaż, bo transfer oznacza pieniądze - miał nawet powiedzieć prezes Zbigniew pytany o listę transferową. 
Z drugiej jednak strony kadra została uzupełniona piłkarzami wręcz wymarzonymi do realizacji celu, jakim jest utrzymanie w ekstraklasie. Jacek Wiśniewski, Artur Prokop czy Tomasz Prasnal prochu pewnie nie wymyślą, ale do punktowania słabszych rywali są niemal stworzeni. Kolekcjonowanie punktów powinno szybko wejść im w krew...

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online