Największy zysk i największa strata Górnika przed nowym sezonem wg "DZ"

Jacek WiśniewskiNajwiększy zysk - Jacek Wiśniewski:
O Jacku Wiśniewski można powiedzieć wiele, ale nie to, że brakuje mu osobowości. Mocny charakter przyda się w zabrzańskiej jedenastce, którą Marek Wleciałowski próbuje za wszelką cenę scementować. Istnieją co prawda obawy, że dawny, ale wciąż gorący konflikt Wiśniewskiego z Piotrem Lechem, może odżyć i przynieść efekt wręcz odwrotny, ale sami zainteresowani podkreślają, że grając w jednym zespole urazy odkładają na bok. Jeśli tak się rzeczywiście stanie, to Wiśniewski pewnie znów obejmie jedną z przywódczych ról na boisku, i nie tylko.

Największa strata - Michał Chałbiński:
Strzelec dziewięciu goli w minionych rozgrywkach przeniósł się do Zagłębia Lubin, gdzie ma szansę stworzyć z byłbym piłkarzem GKS Katowice, Dawidem Plizgą, najlepszy duet śląskich napastników na emigracji. Jego przypadek znakomicie odzwierciedla obecną sytuację ekonomiczną klubów naszego regionu: nie są one w stanie zatrzymać wartościowych piłkarzy, którym kończą się kontrakty, a co za tym idzie są do wzięcia bez wykładania gotówki poprzednim pracodawcom.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]