Forum
 

Dłuższa przerwa w grze Wojciechowskiego

Paweł WojciechowskiPaweł Wojciechowski od kilku dni przebywa w szpitalu w Zabrzu Biskupicach. Ma mocno pokiereszowaną twarz, a pod lewym okiem cztery szwy. Czeka go tomografia komputerowa i szczegółowe badania oka, bo na razie widzi podwójnie. 
Pokiereszowana twarz to efekt starcia z Mariuszem Ujkiem podczas wtorkowego ligowego meczu Górnika Zabrze w Bełchatowie. Ujek zaraz na początku spotkania brutalnie trafił łokciem młodego obrońcę w oko. eraz piłkarza czeka dłuższa przerwa w grze. Na pewno nie zagra w dzisiejszym meczu przeciw Dyskoboli i w kolejnym z Cracovią. Nie wiadomo nawet, czy zdąży się wykurować na derbowe spotkanie z Odrą Wodzisław (20 sierpnia)...
Na razie Wojciechowski przebywa na oddziale urazowo-ortopedycznym szpitala w Zabrzu. - Lewym okiem widzę podwójne obrazy. Szczegółowe badania czekają mnie w poniedziałek. Bez zabiegu chyba się nie obejdzie - mówi podłamany Wojciechowski.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online