Forum
 

Odskocznia od ligi

Adrian Sikora jest ulubieńcem kibiców Górnika Zabrze. Ireneusz Jeleń to czołowy napastnik Wisły Płock. A są jeszcze Sebasitan Olszar i Grzegorz Pilch. Co łączy ich wszystkich? Beskid Skoczów, klub z którego trafili na szerokie wody polskiego futbolu. Klub, który w ciągu ostatnich lat stał się odskocznią do dalszej kariery tych piłkarzy, dziś świętuje jubileusz 80-lecia istnienia.
Dziś w Płocku dojdzie do spotkania byłych piłkarzy Beskidu, a prywatnie kolegów - Adriana Sikory i Ireneusza Jelenia. Obaj staną po przeciwnych stronach. - Przy okazji takiego meczu jak ten z Wisłą, pewnie będzie chwila na krótką rozmowę z Irkiem. Ale gramy w innych klubach i mamy swoje obowiązki - tłumaczy "Siki".
Przebojowy napastnik zabrzan mile wspomina grę w Skoczowie.
- Przyszedłem tam z Kuźni Ustroń. W Skoczowie wypatrzył mnie trener Borecki, który ściągnął mnie do Ceramedu Bielsko i trafiłem na szerokie wody - mówi Adrian Sikora.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online