Forum
 

Liczka blisko powrotu do Górnika

Marcel Liczka (fot. drożdżal)Marcel Liczka ponownie na Roosevelta? Prawdopodobnie tak. Syn byłego trenera Górnika i krakowskiej Wisły ostatnio szukał szczęścia w kilku klubach. Był w Szwajcarii, w Skandynawii, a ostatnio nawet w Amice Wronki. Nic z tych wojaży nie wyszło.
- Marcel będzie rozmawiał z Markiem Wleciałowski. Od decyzji trenera zależy czy będzie u nas grał - twierdzi prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński. - W każdym razie jest bliski powrotu. Liczka obecnie przebywa w Ostrawie. Z jego zatrudnieniem do gry w Zabrzu nie byłoby żadnego problemu. Liczka nadal ma z nami ważną umowę. Nikogo jednak nie trzymamy na siłę. Chciał poprawić swoją sytuację materialną, mógł szukać szczęścia w innym klubie. Jeżeli Wlecialowski uzna, że jest nam potrzebnym wówczas może wrócić w każdej chwili.
Czy dla Liczki byłoby w tej chwili miejsce na boisku? Świetnie zaczął sezon Marcin Siedlarz, z dobrej strony pokazał się Iwajło Stoimenow. Mocną pozycję ma Krzysztof Bukalski. Inna rzecz, że ławka rezerwowych Górnika nie jest imponująca, a sezon dopiero się zaczął.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online